Школске активности

Биланс

На крају наставне године можемо да сведемо биланс активности и учинка наших ученика на овогодишњим такмичењима.
Запажене резултате постигли су наши ученици из математике, латинског језика и историје. Они су на Републичком такмичењу освојили награде и похвале.
На Републичком такмичењу из МАТЕМАТИКЕ, ученик III разреда, Милутиновић Слободан, освојио је III награду, а ученица II разреда, Милутиновић Милица и ученица I разреда, Перишић Мартина су похваљене. .
На Републичком такмичењу из ЛАТИНСКОГ ЈЕЗИКА учествовали су ученици I разреда, Ђурић Милица и Маричић Стеван и постигли високо осмо место.
На Републичком такмичењу из ИСТОРИЈЕ, ученица IV разреда, Богдана Стјепановић освојила је III место и тиме још једном оправдала кандитатуру за ЂАКА ГЕНЕРАЦИЈЕ у школској 2010/2011. години.
Још једном подсећамо и на успехе наших ученика на такмичењима из српског језика и књижевности и желимо им да се већ следеће године придруже групи која је нашу школу ове године промовисала на републичком нивоу.
Посебне честитке и нашим спортистима који сваке године нашу школу промовишу на најбољи начин-ПОБЕДАМА!
Свим ученицима и њиховим професорима желимо пуно успеха у дањем раду!!!
Б.К.