ПОКЛОН ГРАДСКЕ БИБЛИОТЕКЕ

Библиотека Гимназије је постала богатија за 23 нова наслова, која је добила као поклон од Градске библиотеке "Атанасије Стојковић" , том приликом је добила и двадесет бесплатних чланских карата за ученике, на годину дана. Овим путем се захваљујемо директору Жељку Стојановићу на поклону.

knjige

ПОВОДОМ ОБЕЛЕЖАВАЊА ДАНА ШКОЛЕ

У оквиру обележавања Дана школе, у петак 6. 10. 2017. године одржан је турнир у баскету за ученике сва четири разреда наше школе. Победници турнира су били ученици трећег разреда. Екипу су чинили: Милан Радичевић, Илија Милутиновић, Срђан Јерковић и Никола Курјега.

Истим поводом је организован и ликовни конкурс на тему: "Грб школе". Победнички рад је заједничко дело ученица четвртог разреда: Милице Недић, Јелене Томић, Ане Зирамов и Јелене Јовановић.

turnir

СВЕЧАНОСТ ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

ПОЗИВ И КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА ЗА ЈАВНУ НАБАВКУ МБ 2/2017

Измену и допуну конкурсне документације ЈНМВ 2/2017 можете преузети овде